» Informace pro zákazníky

Toto jsou všeobecné informace pro zákazníky obchodu Baby-miminko.cz

Závazné obchodní podmínky najdete zde.

Provozovatel a sídlo firmy:

 

S D S, s.r.o.

Dr. Sokola 828

289 12 Sadská

IČO: 48948781     DIČ: CZ48948781

účet číslo 2800422905/2010 (Fio Banka)

firma je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 28195

 

odpovědný vedoucí:

Košnarová Kateřina

Dr. Sokola 828

289 12 Sadská

tel: +420 605 714 886
fax: 325 595 669
e-mail: expedice@baby-miminko.cz

Skype: kata.kosnarova

 

 

Objednávky

objednávku je možno učinit následujících způsobem:
prostřednictvím e-shopu www.baby-miminko.cz

telefonicky : 605 714 886
Faxem : 325 595 669
e-mailem : expedice@baby-miminko.cz

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné.

Po obdržení objednávky bude zasláno potvrzení této objednávky na Váš e-mail a údaje o objednávce budou také odeslány * na server www.heureka.cz, který Vám následně pošle dotazník o spokojenosti s vyřízením Vaší objednávky. Velmi prosíme o vyplnění tohoto krátkého dotazníku. Děkujeme

Objednávky většinou vyřizujeme do 3 pracovních dnů. Pokud nebudeme schopni objednávku vyřídit do 5 dnů budeme Vás informovat prostřednictvím e-mailu (pokud ho uvedete) nebo telefonicky.

Pokud požadujete dodání zboží do určitého termínu, napište prosím tuto skutečnost do poznámky k objednávce. Bude-li požadovaný termín dodání kratší než 48 hodin (počítají se jen pracovní dny), nelze dodání zcela garantovat. Záleží na momentálních podmínkách zvoleného dopravce. Zásilku v tomto případě odešleme, nebo Vás o nemožnosti splnění termínu dodání informujeme.

Nedodržení termínu dodání není důvodem k odmítnutí převzetí zásilky. Zboží po jeho převzetí samozřejmě můžete vrátit v zákonné lhůtě.

Poštovné

Naleznete v podmenu Poštovné

 

Platby a odběr

Platbu za zboží lze provést několika způsoby:

  • bankovním převodem
  • dobírkou
  • hotově
  • platební kartou
  • on-line bankovní platbou

 

 

 

Storno objednávky

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu do 24 hodin od odeslání objednávky (pokud však objednávka již nebyla odeslána). Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží "na objednávku", které bylo nutné na přání zákazníka speciálně zhotovit. Nepřevzetí zásilky nelze považovat za platné odstoupení od smlouvy, v případě nepřevzetí zásilky bude požadována úhrada vzniklých nákladů.

 

Reklamační řád

Případné reklamace postupujte prosím dle reklamačního řádu, v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele.

Vrácení zboží v zákonné 14 denní lhůtě

postupujte prosím dle reklamačního řádu

 

Ochrana osobních dat

Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout plnohodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data  nebudou poskytnuty žádnému třetímu subjektu, s výjimkou * a přepravce. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NGUyMTRm