» Reklamační řád

Reklamace zboží

Reklamační řád určuje doporučený (nikoliv povinný) způsob reklamace zboží. Tomuto reklamačnímu řádu jsou nadřazeny platné a účinné obecně závazné předpisy a to zejména obchodní zákoník a zákon na ochranu spotřebitele.

Při reklamaci nás prosím kontaktujte mailem (expedice@baby-miminko.cz) nebo telefonicky (na tel. +420 605 714 886)

Preferujeme zaslání reklamovaného zboží prostřednictvím partnerské sítě Zásilkovna. Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje: http://www.zasilkovna.cz/zpetna-zasilka/bIpUManfpB Na zadaný e-mail Vám přijde štítek pro označení balíčku s reklamovaným zbožím. Dovnitř zásilky prosím nezapomeňte přiložit reklamační protokol. Balík pak odnesete na libovolnou pobočku zásilkovny. Dopravu v tomto případě platí příjemce. Seznam poboček s adresami a otvírací dobou najdete zde (http://www.zasilkovna.cz/pobocky)

Pokud Vám tento způsob reklamace nevyhovuje, zboží můžete zaslat doporučeným dopisem (povolený rozměr 35x50x5 cm max. 2kg - pojišteno automaticky na částku 680,-) těžší  zásilky obyčejným balíkem. Pokud zvolíte jiný zbůsob zaslání bude vám po uznání reklamace proplacena cena poštovného za dop. dopis nebo obyčejný balík.

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/psani/cr/doporucene-psani

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/doporuceny-balicek

Při zasílání věších zásilek nás určitě kontaktujte předem, domluvíme nejvhodnější způsob dopravy.

 

Se zbožím prosím zašlete vyplněný reklamační protokol.

NEBO: Kopii faktury a na druhou stranu popište důvod reklamace, popište závadu.

 

Zboží nám poštete zpět na adresu expedičního skladu:

SDS s.r.o.

Lázeňská 826

289 12  Sadská

 

Vrácení zboží

Při vrácení zboží v zákonné 14 denní lhůtě prosím použijte tento formulář případně kopii faktury. Z druhé strany faktury prosím nezapomeňte uvést číslo Vašeho účtu

Zboží nám poštete zpět na adresu expedičního skladu:

SDS s.r.o.

Lázeňská 826

289 12  Sadská

 

Zásilky nám prosím neposílejte na dobírku. Při vrácení zboží v zákonné lhůtě neproplácíme náklady spojené se zasláním na naší adresu.

Pokud se pro vrácení zboží v zákonné 14 denní lhůtě rozhodnete využít sítě Zásilkovna, můžete využít postup jako u reklamovaného zboží. V tomto případě Vám od vracené kupní ceny bude odečtena částka 49 Kč za dopravu zboží od Vás k nám. Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje: http://www.zasilkovna.cz/zpetna-zasilka/bIpUManfpB Na zadaný e-mail Vám přijde štítek pro označení balíčku s vraceným zbožím. Dovnitř zásilky prosím nezapomeňte přiložit tento formulář pro odstoupení od smlouvy. Balík pak odnesete na libovolnou pobočku zásilkovny. Dopravu v tomto případě platí příjemce a Vám bude následně odečtena z vracené částky. Seznam poboček s adresami a otvírací dobou najdete zde (http://www.zasilkovna.cz/pobocky)

 

Důležité upozornění:

reklamačního asistenta je možné využít u menších zásilek do 5 kg, které nejsou moc objemné (součet stran do 120 cm). Přes Zásilkovnu nemůžete zasílat velké kufry, křikrývky, jezdící koně... Pokud si nebudete jistí velikostí, zda-li je možné nám výrobek takto zaslat, prosím kontaktujte mne na tel 605 714 886

M2ZkMG