Povlečení Lego

Trollové

Trollové

 

 

Povlečení Fototisk

Povlečení koně

Joumma

S novou kolekci Joumma bude cestování zábava.  kufříky na kolečkách , kufry 55 cm , kufry 66 cm.

Joummabags dětský Maxi kufřík na kolečkách

Stavební stroje

Bagr

 

Povlečení My Little Pony

Povlečení Paw Patrol

Povlečení Králíček

Povlečení Bart Simpson

Osuška Cars

Osuška Star Wars

pomáháme těm, co to potřebují


KONTAKTY » Výdejní místo - osobní odběr

Přemýšlíte nad objednávkou s osobním odběrem v našem skladu?

Sídlíme v areálu bývalého učiliště. Areál nyní slouží jako výcvikové středisko policistů. Velkým vodítkem je naše krásné jezero Sadská či sousední psychiatrická léčebna.

Adresa:

Lázeňská 826

289 12 Sadská

GPS : 50°915.85"N; 14°594.68"E

 

Otevírací doba:

Zboží vám rádi vydáme v pondělí od 7.00 do 18.00 hod a ostatní všední dny od 7.00 do 15.00 hod.

Pokud Vám čas nevyhovuje, zavolejte na tel. 605 714 886 a domluvíme se na jiném čase. Vždy někdo z kolegů pracuje od 6.00 hod až do pozdních večerních hodin a rádi Vám zboží vydáme, když budeme domluvení. Velmi často se mi stává, že mi zákazník zavolá o víkendu, že by nutně potřebovat na dnešní oslavu nějaký dárek. Jste-li jedním z nich, nebojte se zavolat. Pokud dubu poblíž, ráda Vám vyhovím a vydám zboží i o víkendu a mimo pracovní dobu.

 

Je to k nám do skladu daleko?

Bydlím v centu města Sadská, v ulici Dr. Sokola 828. Ráda Vám donesu objednávku k sobě domů a v odpoledních a večerních hodinách vydám.

Moje kolegyně bydlí v Milovicích v Topolově ulici, kde Vám zboží také rada vydá.

Oba tyto způsoby odběru můžete zvolit při zadávání objednávky v košíku. Jakmile budeme mít zboží na výdejní adrese, bude Vás kontaktovat. Většinou to bývá následující pracovní den odpoledne.

 

Fofografie Vás spolehlivě navedou přímo k nám.

e-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadská, průjezd ulicíe-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadská vjezd do areálu e-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadskáe-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadská, výdejní okénko

Nebojte se cedule zákazu vjezdu u hlavní brány. Pro naše zákazníky neplatí. Ještě nikdy nikdo nedostal pokutu. Cedule je tam jen pro to, že návštěvníci jezera parkovali za bránou, aby nemuseli platit za parkoviště u jezera.

 

ZjQwMTc3