Novinky na našem e-shopu

Povlečení Lego

Lego Friends

 

Povlečení Želvy Ninja

Joumma

S novou kolekci Joumma bude cestování zábava.  kufříky na kolečkách , kufry 55 cm , kufry 66 cm.

Povlečení Chuggington

Povlečení Paw Patrol

Povlečení Králíček

Povlečení Bart Simpson

Osuška Cars

Osuška Star Wars

pomáháme těm, co to potřebují


KONTAKTY » Výdejní místo - osobní odběr

Přemýšlíte nad objednávkou s osobním odběrem v našem skladu?

Sídlíme v areálu bývalého učiliště. Areál nyní slouží jako výcvikové středisko policistů. Velkým vodítkem je naše krásné jezero Sadská či sousední psychiatrická léčebna.

Adresa:

Lázeňská 826

289 12 Sadská

GPS : 50°915.85"N; 14°594.68"E

 

Otevírací doba:

Zboží vám rádi vydáme v pondělí od 7.00 do 18.00 hod a ostatní všední dny od 7.00 do 15.00 hod.

Pokud Vám čas nevyhovuje, zavolejte na tel. 605 714 886 a domluvíme se na jiném čase. Vždy někdo z kolegů pracuje od 6.00 hod až do pozdních večerních hodin a rádi Vám zboží vydáme, když budeme domluvení. Velmi často se mi stává, že mi zákazník zavolá o víkendu, že by nutně potřebovat na dnešní oslavu nějaký dárek. Jste-li jedním z nich, nebojte se zavolat. Pokud dubu poblíž, ráda Vám vyhovím a vydám zboží i o víkendu a mimo pracovní dobu.

 

Je to k nám do skladu daleko?

Bydlím v centu města Sadská, v ulici Dr. Sokola 828. Ráda Vám donesu objednávku k sobě domů a v odpoledních a večerních hodinách vydám.

Moje kolegyně bydlí v Milicích v Topolově ulici, kde Vám zboží také rada vydá.

Oba tyto způsoby odběru můžete zvolit při zadávání objednávky v košíku. Jakmile budeme mít zboží na výdejní adrese, bude Vás kontaktovat. Většinou to bývá následující pracovní den odpoledne.

 

Fofografie Vás spolehlivě navedou přímo k nám.

e-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadská, průjezd ulicíe-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadská vjezd do areálu e-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadskáe-shop www.baby-miminko.cz výdejní místo na adrese Lázeňská 826, Sadská, výdejní okénko

Nebojte se cedule zákazu vjezdu u hlavní brány. Pro naše zákazníky neplatí. Ještě nikdy nikdo nedostal pokutu. Cedule je tam jen pro to, že návštěvníci jezera parkovali za bránou, aby nemuseli platit za parkoviště u jezera.

 

YjAwNDU5